Oferta

Poszukujesz sposobu na tworzenie nowego źródła dochodu? Dostrzegasz potrzebę transformacji swojego biznesu? A może poszukujesz opcji na rozbudowania dzisiejszego biznesu?
Nie wiesz jak zacząć? W jaki sposób poukładać proces projektowy? Jaki zespół powołać? I jaką metodę wybrać?
Skontaktuj się i zobacz co możemy zrobić razem.
Słowo „service” wprowadza w błąd. Wiele osób odnosi go do usług. Jednak Service Design wychodzi mocno poza usługi. Service Design dotyczy procesów, projektowania rozszerzonych produktów, które oferują dodatkowe opcje.
Service Design to projektowanie rozwiązań w świecie niewidocznych interakcji pomiędzy konsumentem-pracownikami-procesami-przedmiotami i systemami.
Przykład. Jak usprawnić system rozwoju kompetencji przyszłości dla pracowników banku?
CX to nie tylko opracowanie ścieżki klienta (Customer Journey) i poprawa doświadczeń w wybranych obszarach.
Dzisiaj CX mocno opiera się na analizie danych. Dane są podstawą do odkrywania rzeczywistych ścieżek klientów. Pogłębione badania pozwalają zrozumieć dlaczego.
Warto dodać nowe technologie, które ułatwiają zbierać nieoczywiste problemy i potrzeby w całym procesie zakupu i korzystania z produktów lub usług.
Przykład. Jak uspójnić doświadczenia w kanale offline i online?
Dzisiejsze środowisko pracy przeszło sporo zmian – praca zdalna, system Agile, różne pokolenia w jednym zespole.
Projektowanie doświadczeń pracowników jest równie ważne jak projektowanie rozwiązań dla klientów.
Zbadanie kontekstu, nałożenie nowych trendów, połączenie ze strategią firmy pozwala stworzyć przyjazne miejsce pracy.
Przykład. Jak opracować system projektowania innowacji dla zespołów tymczasowych.
Jak przestawić zespoły na projektowanie innowacji, szybkie eksperymenty i uczenie się na bazie zebranych danych?
Jakie narzędzia digital wykorzystać, aby samodzielnie prowadzić badania? Jak przygotować kadrę menedżerską, aby wspierała zespoły, równocześnie motywując do dalszych poszukiwań.
Zmiana kultury organizacji to proces. Ważne, aby zbadać jak dzisiaj firma wdraża innowacje i w jakich obszarach potrzebuje nowych procesów.
Przykład. Jak mówić wspólnym językiem i korzystać z jednego narzędzia przy projektowaniu innowacji w obszarze digital?

Badania w projektowaniu rządzą się swoimi prawami. Najpierw poznaj zasady, aby potem łamać je i samodzielnie w zespole elastycznie korzystać z różnych wariantów metod badawczych.
Poznaj narzędzia i możliwości jakie daje digital, aby samodzielnie prowadzić badania. Zyskaj na szybkości oraz zminimalizuj koszty badań.
Naucz się tworzyć plan badawczy, stawiać hipotezy, umiejętnie dobierać narzędzia, a także realizować pętlę eksperymentów i pozyskiwać wiedzę.
Przykład. Czym dzisiaj jest rozwój, w jaki sposób pracownicy dokształcają się i na ile Sztuczna Inteligencja może pomóc w szkoleniach.

Innowacje są napędzane kreatywnością. Mam dobre wieści – kreatywność można rozwinąć. Potrzebny jest zestaw technik i narzędzi kreatywnych.
Kreatywność pomaga w początkowej fazie projektu do mapowania zakresu, poszukiwaniu obszarów interakcji czy redefinicji problemu.
Kreatywność przyda się w fazie ideacji jak i w fazie prowadzenia eksperymentów – projektowanie i dobór narzędzi to sztuka.
Skontaktuj się w sprawie szkoleń dla Twojej organizacji.
Trendy to integralna część projektowania innowacji. Tworzenie scenariuszy przyszłości czy wyznaczenie kierunku rozwoju innowacji, ma strategiczne znaczenie.
Poznaj pracę z trendami na trzech poziomach – trend hunting, foresight, trendów application. Korzystaj z nich w zależności od zaawansowania realizowanych projektów.
Umów się na warsztat projektowania innowacji i wyciągnij z trendów więcej!