Sposób na Rozwój.

Innowacje to ciągłe uczenie się. W dzisiejszych czasach ważne jest, aby przyspieszyć cały proces zdobywania wiedzy i doświadczenia. Ważne są też niekonwencjonalne metody.

Booster of Innovation Jak Projektować Innowacje

Nie ważny jest punkt startowy.

Zamiast bezproduktywnej dyskusji, każdy punkt startowy jest dobrym momentem na innowacje. Technologia, Klient, Pomysł czy Problem - w biznesie każdy z tych punktów jest silną dźwignią na rozpoczęcie pracy.  

Booster of Innovation Jak Projektować Innowacje

Odkrywaj ukryte potrzeby.

Cztery Ścieżki Innowacji.

Zamiast spierać się o właściwe pomysły, czy metody tworzenia innowacji, warto nauczyć się jak generować wyzwania, które przełożą się na wartościowe efekty.

Punkt startowy każdego procesu innowacji nie ma większego znaczenia – ważniejszy jest mocny punkt startowy i jest dalsza intensywna praca nad innowacjami.

Czysta Praktyka

Szkolenia Booster of Innovation stawia na działanie i efekty. Zamiast teoretycznych wywodów, nauczysz się jak praktycznie rozwijać innowacyjność poprzez zadania w pracy.

Przyspiesz rozwój!

Innowacje się robi! Dlatego nasze szkolenia skoncentrowane są na wykonaniu ćwiczeń. Niezależnie czym się zajmujesz i gdzie pracujesz – każdy program zawiera Karty Pracy, Checklisty, Inspiracje, które przyspieszają naukę.

Otrzymuj inspiracje ze świata innowacji:

Pobierz PDF

Zapisz się na newsletter i raz w miesiącu otrzymuj inspiracje ze świata innowacji. :

Polityka Prywatności / Regulamin Sklepu / Copyright by Booster of Innovation