Zostań Łowcą Trendów.

Wszyscy czytają raporty trendowe. Twoja konkurencja również. Jeśli chcesz robić innowacje, potrzebujesz być 6-12 miesięcy przed nimi. Zostań Łowcą Trendów i twórz nowe ścieżki. 

Booster of Innovation Jak Projektować Innowacje

Nie ważny jest punkt startowy.

Zamiast bezproduktywnej dyskusji, każdy punkt startowy jest dobrym momentem na innowacje. Technologia, Klient, Pomysł czy Problem - w biznesie każdy z tych punktów jest silną dźwignią na rozpoczęcie pracy.  

Booster of Innovation Jak Projektować Innowacje

Odkrywaj ukryte potrzeby.

Cztery Ścieżki Innowacji.

Zamiast spierać się o właściwe pomysły, czy metody tworzenia innowacji, warto nauczyć się jak generować wyzwania, które przełożą się na wartościowe efekty.

Punkt startowy każdego procesu innowacji nie ma większego znaczenia – ważniejszy jest mocny punkt startowy i jest dalsza intensywna praca nad innowacjami.

Czysta Praktyka

Szkolenia Booster of Innovation stawia na działanie i efekty. Zamiast teoretycznych wywodów, nauczysz się jak praktycznie rozwijać innowacyjność poprzez zadania w pracy.

Przyspiesz rozwój!

Innowacje się robi! Dlatego nasze szkolenia skoncentrowane są na wykonaniu ćwiczeń. Niezależnie czym się zajmujesz i gdzie pracujesz – każdy program zawiera Karty Pracy, Checklisty, Inspiracje, które przyspieszają naukę.

Zapoznaj się z innymi produktami:

Zapisz się na Kreatywny Newsletter

Jeśli chcesz dowiedzieć się Jak Rozkręcić Innowacje, zapisz się na newsletter:

Polityka Prywatności / Regulamin Sklepu / Copyright by Booster of Innovation